Рига – місто доброї кави, маленьких смачних тістечок  та  джазу. Відчути на собі всю чарівність ризької атмосфери довелося нашій учениці Кузьміній Олександрі, яка стала лауреатом ІІ місяця в інструментальному жанрі ІХ Міжнародного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «СУЗІР’Я ПРАГИ – МИР, ТВОРЧІСТЬ, ДРУЖБА» 2018. Фестиваль традиційно відкрився великим конкурсним  концертом, де взяли  участь співаки, музиканти (скрипалі та піаністи) з Одеси, Львова, Києва, Волновахи, а також з Латвії і Естонії. Наша учениця, Кузьміна Олександра повернулась на батьківщину зі срібною нагородою! Вітаємо! Так тримати!  Що найголовніше для музиканта? Найголовніше – наявність таланту! У тебе він є – ми точно це знаємо, тож щиросердечно тебе ми вітаємо! Нехай твій прекрасний і гарний талант, засяє ще більше , немов діамант!