Сама по собі Модель ООН є найбільш точним і наближеним до реальності відтворенням роботи дипломатів. Це не є розвагою студентів-міжнародників та політологів: система ООН всеосяжна, і будь-хто знайде галузь, де зможе втілити свій потенціал. Мені було надзвичайно приємно бачити біохіміка, який активно бореться за збереження культурної спадщини в місцях військових конфліктів, а ще мистецтвознавця, який усіма силами тримає образ «класичного» представника США в Раді Безпеки. 
  Суть моделі ООН.  Якщо ти хоч раз бачив чи бачила засідання Ради Безпеки, то приблизно до цього й варто себе готувати. Модель – це симуляція цих засідань. Учасники розподілені на комітети, що відображають реальні органи й комітети, в кожному з яких є секретаріат і делегати. Делегати представляють свої країни й відстоюють їхні позиції, відповідно до питання комітету. Секретаріат слідкує за порядком і дотриманням правил (щоб «дипломати» не забувались у пориві почуттів). Результатом роботи має стати підписання всіма делегатами резолюції, направленої на вирішення порядку денного.
  Особисто для мене Модель ООН - це стиль життя, для мене це замість повітря, адже я цим дихаю, це нові знайомства, постійне самовдосконалення, робота над своїм інтелектом, ораторськими здібностями, та шанс, вже з доволі юного віку, будувати кар'єру дипломата.
Ангелина Хоменко, учениця 10-А класу
FB IMG 1527622323554
 

FB IMG 1527622316766

FB IMG 1527622329257

FB IMG 1527622310361