Неймовірно красивий і ніжний, легкий і романтичний, граціозний і елегантний танець – це, без сумніву, - вальс. Він міцно увійшов у наше життя. Роки йдуть, змінюється мода, але цьому тендітному танцю - час не страшний!  Жоден урочистий захід не обходиться без чарівного танцю, який просто вабить своєю красою. Зараз важко уявити, що у вальсу була важка доля: його забороняли, вважали вульгарним, час його виконання суворо регламентували, але ніщо не могло зупинити переможної ходи вальсу, і з часом, він стає все більш і більш популярним.
    Вальс танцюють діти на дитячих ранках, молоді пари на шкільних балах і в загсах, дорослі і літні люди на ювілеях та річницях весіль або просто для душі. Для всіх він має своє значення, залишаючись при цьому єдиним красивим, класичним танцем багатьох епох.
   Танцювальний конкурс «Київський вальс» став  традиційним. Кожного року в ньому беруть участь випускники шкіл м. Києва. Цього річ наші учні показали гарні танцювальні здібності, зібраність, синхронність та чудовий результат! Мелодійний вальс, у виконанні наших учнів, отримав  І місце! Щиро вітаємо переможців конкурсу «Київський вальс 2018»!!! Бажаємо завжди отримувати естетичне задоволення від вальсування та позитивні емоції, насолоджуючись кращою танцювальною культурою…

IMG 20180529 212657 766