Велич кожного краю — в людях, які тут живуть, а особливо в тих, котрі своїми справами зробили внесок у розвиток держави.                                                 В історії кожної країни є люди, чиї імена з гордістю і повагою згадуються співвітчизниками. Є такі люди і в Україні.
  Ці люди з різних часів... Вони досягли успіху в різних галузях і зробили багато доброго для свого народу, тому їх довго пам’ятатимуть вдячні земляки.
  Українська історія багата на славетні імена та події. Україна славиться своїми людьми – це і діячи минулого, і науковці, і діячі культури: відомі актори, співаки, спортсмени, які творять історію нашої держави. Вони є прикладом служіння своєму народу, того як треба працювати та досягати поставленої мети. 
  А ось нашими національними символами є прадавні першокнязі київські та їх нащадки: Аскольд і Дір, княгиня Ольга, князі Святослав, Володимир Великий, Ярослав Мудрий. У всьому світі й дотепер шанують прадавніх митців: славного співця Бояна, літописця Нестора. В історії нашого народу назавжди залишилася слава про видатних Козацьких гетьманів, кошових і полководців: Дмитра Вишневецького, Самійла Кішку, Петра Сагайдачного, Богдана Хмельницького. Українських учених сьогодні знає весь світ. Гордістю України є сучасні літаки, які розробило конструкторське бюро Олега Антонова і називаються вони його іменем "Ани". Шанують пам'ять Євгена Патона, який прославив країну своїми науковими дослідженнями і методом електрозварювання. У Києві його ім'ям названо міст через Дніпро. Українські учені сягають небесних висот, освоюють космос, але й не забувають про вразливе людське серце. Багатьом людям врятовано життя в інституті, який створив у Києві академік Микола Амосов. Тут проводяться найскладніші в світі операції на серці. А якже не згадати про душу, потреби якої задовільняють діячі культури. Наприклад засновника української класичної музики композитора Миколи Лисенка. Окрасою образотворчого мистецтва України є живописні твори художниці Тетяни Яблонської. Учням 3-В класу так сподобалась ця тема, що вони вирішили краще засвоїти  матеріал на майстер-класі і власноруч виготовити пам'ятки діячів рідної країни під назвою "Славетні українці".
О.М. Валуйська
FB IMG 1526646923604
 

FB IMG 1526646962168

FB IMG 1526646970392