Днями . Вогнеборці з радістю зустріли наших школярів. З неймовірною зацікавленістю діти розпитували рятувальників про все навколо: пожежні машини, форму рятувальника, щоденний побут та історії із бойових виїздів.
  Учні з великим задоволенням слухали розповідь пожежників про бойові виїзди, швидкість виконання завдань, важливість вміння діяти злагоджено та чітко, надаючи допомогу потерпілим. Діти з захопленням роздивлялися пожежні автомобілі та пожежно-рятувальне обладнання. Під час екскурсії  школярі змогли побачити та поміряти захисне спорядження пожежників, їх бойовий одяг, та відчути себе справжніми рятівниками. Учні залишилися в захваті й пообіцяли скоро ще раз прийти до своїх нових друзів-вогнеборців.