Весняні  будні у 2-В класі проходять цікаво, яскраво і… «кольорово». Кожен день тижня був присвячений одному кольору і мав свій девіз. Так, «Понеділок – день жовтий, теплий, сонячний, солодкий», «Вівторок – день зелений, ніжний, лісовий, приємний», «Середа блакитна в нас, ми спокійні повсякчас », «Четвер – день фіолетовий ,уяву оживляє, суміш кольорів являє»., «П'ятниця - день червоний, він яскравий і святковий»,
   Мета проекту – створення сприятливого психологічного комфорту в класі, розширення та збагачення емоцій дітей, розвиток інтересу до свого внутрішнього світу та світу інших людей. Повітряними кульками, квітами, іграшками, дитячими малюнками, добротою та посмішками був наповнений клас, а школярі були задоволеними та безмежно щасливими. За свою активність діти отримували кольорові відзнаки, що ще більше мотивувало їх працювати наступного дня. Цей тиждень був емоційним, пізнавальним та надзвичайно насиченим!