В нашій школі пройшов  день пам'яті трагедії.
  Заходи проводились з нагоди Міжнародного дня пам'яті Чорнобильської катастрофи.
  В історії нашого народу чимало скорботних дат, спогадів, які пронизують серце гострим болем. Одна з них 26 квітня, коли над квітучим Поліссям здійнявся в нічне небо зловісний вогонь радіаційного вибуху.
  У 2018 році годинник життя відраховує 32 роки Чорнобильської катастрофи. Чорною плямою стала на нашій блакитній планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.
 У школі були проведені виховні заходи на тему: «Чорнобиль не має минулого часу». Учні підготували виставку фото, літератури та стінгазет на тему Чорнобильської трагедії, пройшлися по класах з короткою інформацією на цю тему, також відбулася трансляція фільмів «Розщеплені на атоми» і "Битва за Чорнобиль".
О.М.Валуйська

Трагедія, яка сталася 32 роки тому на ЧАЕС, її наслідки і загалом інформація про неї дуже вразила наших учнів. Шкільні кореспонденти вирішили відвідати місця, де вони можуть поспілкуватися з очевидцями та вшанувати пам'ять загиблих.
  32 удари дзвонів у пам'ять загиблих унаслідок катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції о тій самій годині, коли 26 квітня 1986 року стався доленосний вибух. У 32 річницю, так само, як щороку, в цей день у храмі, що при Соборі Святого Михайла, поминальна служба. Там зібралися колишні працівники станції, ліквідатори, родичі загиблих та всі, хто хотів пригадати трагедію, що мала безповоротній вплив на розвиток новітньої України.
   "Прийшла пригадати цих людей, з якими  разом працювала на станції, прийшла віддати шану синові та чоловіку, яких більше зі мною немає"- розповіла нашому кореспонденту Наталя, яка колись працювала на ЧАЕС.
     32 роки тому радіоактивна хмара від вибуху на 4-му реакторі спричинила забруднення не лише в Україні, але Білорусі, Росії та країнах Північної Європи.
   “Мені казали тоді, точніше не казали, а  прогнозували, що опромінені перші 5 днів проживуть максимум 3 з половиною роки. Ми це серйозно не сприймали. Минуло 5 років, потім 15. Ось ми живі  після 32 років", - каже Георгій Ладатко, який працював електриком на ЧАЕС.
   Про цю серйозну аварію, повідомляли всі іноземні ЗМІ. Чорнобиль увійшов в історію України через вибух, який лишається найгіршою ядерною катастрофою в історії людства.
О.М. Валуйська,
Косінова Влада 7-А клас