Традиційно щороку в один із теплих весняних і сонячних днів Департамент освіти і науки, молоді та спорту за активної участі управління освіти Голосіївської районної державної адміністрації проводить фестиваль-конкурс найкращих виконавців авторської пісні серед учнівської молоді міста Києва. Цього року до фестивалю-конкурсу долучилися  27 юних авторів-виконавців, які представили сольні виступи, дуети та ансамблі. Кожна пісня була неперевершена і заворожуюча.
   У красивій і затишній залі зібрались дорослі та діти - шанувальники авторської пісні, однодумці й глядачі.
  Протягом усієї концертної програми в залі панувала тепла творча атмосфера, всіх присутніх єднала чарівна авторська пісня.  Усі без виключення юні виконавці продемонстрували власні таланти, авторську творчість, любов до поезії, музики та пісні, а також глибоке почуття патріотизму, адже в кожній пісні звучала любов і повага до своєї країни та рідної мови. Деякі пісні змушували серце битись частіше від краси голосу, слів і мелодії. Кожного учасника фестивалю-конкурсу було відзначено грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту. Наша школа виборола вищу нагороду, а саме І місце в номінації "Діти цивілізації" завдяки талановитій конкурсантці Лозіній Софії, учениці 8-Б класу.
Пишаємось і вітаємо Софію з чудовим результатом!!!
   Бажаємо не зупинятися і постійно досягати неймовірних висот! Отримувати задоволення від улюбленої справи і мати в подругах її величність "Музу", аби творити наступні музичні шедеври!