Сьогодні в школі було проведено «День цивільного захисту». В період підготовки дня ЦЗ було активізовано пропаганду цивільного захисту через усні виступи, стіннівки, роботу радіовузла, демонстрацію науково-популярних, хронікально-документальних та учбових фільмів, вдосконалення навчання учнів з питань цивільного захисту та основ безпеки життєдіяльності. Проведено заняття ЦЗ з вчителями, учнями за програмою ЦЗ «Евакуація школи під час пожежі», на яких відпрацьовувались нормативи з ЦЗ. Проведені тренування  з невоєнізованими формуваннями ЦЗ. З’ясовано склад учасників, які брали участь в підготовці та проведенні Дня ЦЗ, а саме: 785 учнів школи, 54 вчителя та 11 технічних працівників школи.
   Основними заходами, проведеними в цей день у школі стали:
– засідання штабу ЦЗ;
– відпрацювання прийомів користування засобами індивідуального захисту, а саме тренування по одяганню противогазів, захисних костюмів, по транспортуванню і мобілізації постраждалих під час HC;
– проведено евакуацію учнів і працівників школи за сигналом: «Увага всім! Виникла пожежа!» за 12 хв;
– відпрацьовано практичні навички учнів грамотно і чітко діяти для захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях відповідно до «Плану дій у HC», під час яких перевірено реальну готовність учасників навчально-виховного процесу до дій в умовах HC.
- проведено показові заняття: робота невоєнізованого формування «ЗІЗ»
10-А, 11-А, 11-Б класів, робота невоєнізованого формування «Ланка пожежогасіння»,  робота невоєнізованого формування «Група охорони порядку».
   Учні всіх класів, взяли участь у заходах «Дня Цивільного Захисту».
 У цей день проведено уроки на тему «Дії населення при виникненні надзвичайних ситуацій», активно використовувались інші шкільні предмети для поглибленого вивчення факторів, що ініціюють надзвичайні ситуації (фізика, хімія, географія, біологія тощо), та гуманітарні предмети для обговорення художніх творів та історичних подій, у яких зачіпається тема HC. На уроках малювання - було проведено конкурс малюнків та стіннівок «Допомога під час виникнення стихійних лих, аварій і катастроф». Проведено підсумки «Дня Цивільного Захисту».