Мода і краса - дві невід'ємні складові жіночої природи. Вона творить чудо: мода перетворює нас і робить воістину прекрасними.
 Відома всім Коко Шанель говорила:«Якщо жінка погано одягнена, навколишні запам'ятають її одяг. Якщо ж вона одягнена добре, то оточуючі запам'ятають її саму».
   «Це я пошила сама». Найкраща відповідь на питання: «Де ви купили таку сукню?» Відповідь, наповнена гордістю, адже пошити одяг – це дуже складна справа, а ще складніша - її придумати. 
   Створюючи свій ідеальний образ, потрібно подбати про все, щоб прикра маленька деталь не зіпсувала все враження. Учениці театру моди «Галатея» докладають до цього максимум зусиль: юні майстрині конструюють, моделюють, кроять і шиють одяг, займаються його оформленням і дизайном.
Вони в курсі сучасних модних тенденцій, обізнані в сфері акторської майстерності, дефіле, хореографії , перукарського мистецтва, малювання, опанували театральне, дизайнерське та кравецьке мистецтво. Вміють вірно підбирати  колір у костюмі і макіяжі. Юні леді навчились гарно та впевнено рухатись на сцені, ознайомились із сучасними стилями та напрямками моди, знають історію костюму. Дівчата брали участь в міських, обласних, регіональних, всеукраїнських і міжнародних конкурсах та фестивалях дитячої моди.
    Всі свої досягнення та індивідуальні образи наші пані продемонстрували на показі моди в стінах 47 школи. Святкове вбрання, створене власноруч, за темою «Квіточка» приємно вразило, надихнуло на прекрасне та налаштувало на позитив. З’явився  приголомшливий, піднесений настрій і терміново захотілось оновлення…
    Дякуємо вам за подароване квіткове свято!
 Бажаємо нашим юним модельєрам купу неординарних, унікальних, креативних і цікавих ідей, а також високого польоту фантазії . Нехай завжди вистачає сил і позитивних емоцій для створення справжніх шедеврів!
О.М. Валуйська
FB IMG 1524494578282
 

FB IMG 1524494507544