Казка про Зиму. Марія Фреюк (2клас).

Нарешті прийшла Зима. І вирішила вона навідатись в гості до своїх трьох синів: Грудня, Січня і Лютого.

До першого прийшла до Грудня. Здивував він її своїм подарунком. Вкрив її голову білою пухнастою хусткою.

Другий, Січень, прикрасив її довге гарне волосся блискучими крижинками.

Третій був найстаршим і найхолоднішим. Він подарував їй дуже гарне намисто, з мальовничими візерунками.

Дуже зраділа Зима зустрічам, взяла подарунки ї налаштувала свої сани до Весни.

 

Сніжинка. Пушкар Ольга (2клас).

Була собі маленька краплинка. Вона жила у містечку Хмарка. Усі мешканці містечка були краплинками, а взимку ставали сніжинками. Багато хто з них перелітав на землю. І наша маленька краплинка-сніжинка, яка підросла, теж помандрувала із своїми подружками.

І полетіла на землю. Там вона побачила дерева, кущі та тварин, яких у їхньому містечку не було. Довго вона перелітала за вітром з місця на місце. Нарешті побачила когось у кущах. Сніжинці стало цікаво, хто ж то? А з-під листочків вискочив симпатичний зайчик.

Сніжинка питає:

Ти хто?

Я заєць. Давай дружити!

Давай – відповіла сніжинка.

Зайчик із задоволенням усе розповідав і показував сніжинці. Виявилося, що звірі і птахи через кілька днів будуть святкувати Новий рік і вже прикрасили в центрі лісу ялинку. Заєць з радістю показав новій подружці диво дивне. А через якийсь час друзі разом з усіма лісовими мешканцями святкували Новий рік.

Сніжинці дуже сподобалося життя на землі і вона пообіцяла, що обов’язково повернеться наступного року.

 

Казка про чарівного їжачка. Петренко Діана (2 клас).

В одному казковому лісі жив маленький їжачок. У нього були чарівні голочки. А неподалік жила сімя людей. Ця родина була дуже бідна.

Одного дня люди пішли у ліс по гриби і заблукали. А тут, назустріч їм іде їжачок. Люди ніколи не бачили, щоб їжаки не лягали у зимову сплячку.

Я не простий їжак, а чарівний.

Як це, чарівний? – здивувалися люди.

А так, що кожна голочка у мене чарівна. Якщо ви скажете чарівні слова, то бажання збудуться.

І їжачок дав бідній родині три голочки. Одну голочку вони витратили, щоб повернутися додому, другу – на їжу, а третю – на одяг. Та через деякий час їжа закінчилася,одяг зносився, і люди зрозуміли, що витратили голочки з малою користю. Тоді вони знов пішли до їжачка. Добрий чарівник пожалів людей, але дав їм лише одну голочку. Він сказав використати її з користю, тому що це була остання чарівна голочка.

Люди подумали і кожен побажав собі професію, яка буде годувати їх все життя.

 

Новорічна казка. Нетяга Єва (2 клас).

Давно-давно жила собі дівчинка у чарівному місті. Звали її Міана. Все у тому місті були дуже радісні і саме в той час готувалися до Нового року. Лунали різні пісні, колядки, вірші, щирі побажання. Але дівчинка не раділа. Вона дуже сумувала за різними пригодами. Згадувала, як колись врятувала зайчика, кошеня і білочку від вовка. І раптом почула голос мами:

Міано! Йди спати! Завтра Новий рік.

Я не хочу ще спати – сказала дівчинка. Вона взяла книгу і почала читати про пригоди Песика і Киці.

Дід Мороз, який саме проходив поряд, почув, бажання дівчинки і вирішив виконати їх.

Міана почула крізь сон, що хтось стукає у двері. Мі підійшла до них і нікого там не побачила. Здивована дівчинка пішла назад . Раптом знову чує стук від дверей. Вона обережно підкралась до дверей, аж раптом бачить, стоїть там маленька-маленька коробочка на якій написано «Пригоди для Міани».  

Відкривши її, дівчинка побачила північне сяйво. Заплющила очі і опинилася у магічному місті,де правила Зима. А всюди був чорний сніг. А бідна Зима сидить та й гірко плаче. Дівчинка питає в неї:

Чому ти плачеш? Все ж добре…

Ні, не добре, дорога моя Міано.

Чому? – здивувалась дівчинка.

Тому що сніг раптом почорнів…

Дівчинка нічого не відповіла їй, але вигукнула слово «Спасіння». І всі друзі,яких вона колись врятувала, прибігли на допомогу і почали думати, як же допомогти Зимі. І придумали.

Звірята залізли на дах будинку і почали танцювати їх улюблений танок. Своєю радістю звірята знищили злі чари і Мі побачила на небі північне сяйво і білий сніг. Зима дуже зраділа, побачивши це і допомогла друзям дістатись додому.

З того часу Мі любить Новий рік і завжди чекає його.

 

Новий день. Гичка Каріна (2 клас).

Жила-була дівчинка Карінка. Вона мріяла дарувати всім подарунки від Діда Мороза. Тато сказав їй, що її мрія обов’язково здійсниться. Одного разу дівчинка полетіла у Фінляндію і зустріла там Діда Мороза. А він розповів, що вона його внучка і звати її Снігуронька. І від тоді Дід Мороз завжди приходить вітати дітей з Новим роком зі своєю внучкою Снігуронькою.