Усі учні школи №47 прийняли активну участь у акції «Посади дерево». Мрія посадить навколо школи алею об’єднала всіх – від директора школи до першокласників та їх батьків.

aleya1Не можна було не помітити особливу активність у цьому, вартому голови батьківського комітету школи, Штангеєва Олега Анатолійовича, Кухаря Василя Сергійовича, Климентьєва Сергія Володимировича.
А ще, як сюрприз – турбота керівництва школи про садівників – гарячий обід, чай, солодощі на подвір’ї школи і концерт артистів українського ансамблю – справжнє свято!
І тепер росте, посаджена дбайливими люблячими руками, дивовижно красива алея із міцних дубів, граціозних ялинок і струнких берізок, прикрашаючи не лише рідну школу, а й вдячну свідомість учасників своєї причетності до творення краси на землі.
А юні поети шкільної літературної студії «Кобзарик» написали про цю знаменну подію вірші, створивши літературну композицію.

Оcь її фрагмент:
Яка то радість: дерево садить!
Алею посадили ми весною
Деревця, як і ми, будуть рости
І сіять в вічності зернятка любові.

aleya2Час так швидко летить… Виросте мальовнича алея біля рідної школи, виростуть і юні садівники. І приведуть до школи уже своїх синів і дочок і скажуть: «Це дерево саджав я: воно було маленьким, як і я тоді. І як ти зараз. Зростай, укорінюйся, тягнись до неба, миле моє дитя!»
Посадіть дерево! Особливо біля школи! Нехай воно є нагадуванням, що життя вічне, ніколи не закінчується, бо над головою щовесни шумлять зелені красені!