В школі працює дитяча театральна майстерня Екотеатр «Діти-квіти»

00513Театр дає необмежені можливості для розкриття дитячих талантів, формування навичок емоційного самовираження, глибинного відтворення неповторної унікальності особистості кожної дитини.
Екотеатр «Діти-квіти» - це невичерпне джерело найуніверсальніших здоров’язберігаючих методик, що вічними цінностями життя пробуджують серця, плекаючи щасливу людину.
Екотеатр – це життєдайний улюбленець творчих дітей, де все: від сценарію до декорацій, твориться в єдності учителів, учнів та їхніх батьків.
Цим радісним процесом життєтворення душі дитини засобами театрального мистецтва мудро і самовіддано керують вчителі паралелі 2-х класіnagradaв.
Екотеатр «Діти-квіти» лауреат багатьох літературних фестивалів, а в 2013 році став переможцем театрального фестивалю на Печерську «Кришталевий каштан». Отримавши найвищу нагороду фестивалю – «Гран-прі». Екотеатр «Діти-квіти» продовжує творчий пошук нових ідей, талантів, нових зустрічей!