Екологія – не лише найсучасніша наука. Екологічні знання є необхідністю сьогодення. Головне, що екологія покликана втілити ці знання в сучасне життя заради майбутнього, формуючи нове екологічне мислення.

birdsСаме цю мету обрали для творчого втілення вчителі спеціалізованої школи №47 м. Києва під керівництвом директора Нетецької Світлана Миколаївни, яка усвідомлює гостру необхідність пошуків нових здоров'язберігаючих методів життєтворення особистості дитини, довіреної школі батьками.

Учні початкової школи стали колективним членом «Всеукраїнської екологічної Ліги «Екологічна варта». Вони взяли участь у всеукраїнській екологічній акції «Подбаємо про пташок». Майже кожен учень разом з татами, і, особливо, дідусями змайстрували годівничку для пташок, розмістивши їх навколо школи та дитячих садочків, опікуючись, щоб в них завжди була їжа. Ми вкладаємо в маленькі голівки мудрість: Про кого дбаєш – тих захищаєш. gramota

Цій темі була присвячена вистава створена творчою театральною майстернею «Екотеатр діти-квіти», яку з захопленням переглядали учні школи. Як раділи діти, коли бачили в годівничках пташок! І не менше раділи, отримавши Грамоту Всеукраїнської Екологічної Ліги як переможці конкурсу. Тепер готуємось до нової зими і віримо: наша рідна земля все більше і більше наповнюватиметься співом пташок – наших пернатих друзів.